Egészségügyi szakasszisztens/ Csecsemő- és gyermekápoló

Bővülő csapatunkba egészségügyi asszisztens és csecsemő-és gyermekápoló kollégákat keresünk!

Főbb feladatok:

  • vérvétel, ezzel kapcsolatos dokumentáció kezelés
  • páciensek fogadása, irányítása, adatok rögzítése
  • tájékoztatás a vizsgálatokról, információnyújtás, időpont egyeztetés
  • telefonhívások, e-mailek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú egészségügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • páciens-orientált hozzáállás, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • csapatban való együttműködés, kellemes, ápolt megjelenés

Előny:

  • egészségügyben szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés
  • dolgozói kedvezmények
  • csapatépítő tréningek
  • vidám, fiatalos csapat
  • kulturált, kellemes, emberközpontú munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügyi asszisztens

Munkavégzés helye:

  • Budapest XII. kerület, Budapest

Az önéletrajzot, a nettó fizetési bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: lazar.anett@gendiagnosztika.hu