Citogenetika laboratórium

Biológus állás citogenetikai laboratóriumban

Főbb feladatok, munkák:

  • Kombinált szűrések, non-invazív prenatális (NIPT) tesztek szervezése, kivitelezése
  • A szakmai és technológiai protokollok elsajátítása és nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a munkában résztvevő szakorvosokkal, biológusokkal, partnerintézetekkel
  • A páciensek folyamatos, részletes tájékoztatása a vizsgálatokról

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kizárólag Biológus MSc diploma
  • Több éves laboratóriumi gyakorlat lehetőleg genetika vonalon.
  • A szakirodalom mindennapi követéséhez, levelezéshez megfelelő angol nyelvtudás

Elvárt kompetenciák:

  • Rendkívüli precizitás
  • Rendszerszemlélet
  • Felelősségteljes és gyors munkavégzés
  • Alkalmazkodóképesség és készség a csapatmunkára
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FISH módszer ismerete
  • prenatális magzati diagnosztikai gyakorlat (NIPT tesztek/kombinált szűrés, kromoszómavizsgálatok)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló csapatszellem
  • Kellemes, modern munkakörnyezet a budai hegyekben

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • laboratóriumi tapasztalat előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • 1125 Budapest, Zalatnai utca 2.

Jelentkezéseket várjuk a kekesi.anna@gendiagnosztika.hu címre.