Az Istenhegyi Géndiagnosztika recepciós munkakörbe munkatársat keres

Főbb feladatok

  • páciensek fogadása, irányítása, adatok rögzítése
  • vizsgálatok számlázása
  • számlázással kapcsolatos teendők ellátása, napi bevétel kezelése
  • tájékoztatás, információnyújtás, időpont egyeztetés
  • telefonhívások kezelése
  • egyéb adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • minimum kommunikáció-képes angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • páciens-orientált hozzáállás
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó-és kommunikációs képesség
  • csapatban való együttműködés
  • kellemes, ápolt megjelenés

Előny

  • egészségügyi-vagy pénzügyi végzettség
  • felsőfokú végzettség
  • számlázási tapasztalat, SAP és REVOL számlázó program ismerete
  • magánegészségügyben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős állás, határozatlan idejű munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • egyéb dolgozói kedvezmények / juttatások
  • csapatépítő tréningek
  • vidám, fiatalos csapat
  • kulturált, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest XII. kerület, Budapest

Az önéletrajzot a nettó fizetési bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: lukacs.henriette@gendiagnosztika.hu