Laboratóriumi asszisztens állás

Laboratóriumi asszisztens állás (genetika)

Főbb feladatok, munkák:

  • NIPT tesztekhez tartozó általános molekuláris biológiai laborfeladatok ellátása (plazmaszeparálás, DNS izolálás stb.)
  • pontos, precíz dokumentáció; adminisztratív munka
  • biológusok munkájának támogatása
  • laboratóriumi programban adatrögzítés vizsgálatkérő adatlapokról
  • vizsgálati eredmények rögzítése jegyzőkönyvekről
  • vizsgálati minták átvétele, adminisztrációja
  • szakmai kompetencián belül páciensek/partnerek tájékoztatása

Végzettség:

  • biológus, laboráns, laboratóriumi operátor, laboratóriumi asszisztens
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • monoton, teherbíró munkavégzés
  • egészségügyben szerzett jártasság

Állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Angol nyelv középfokú / társalgási szintű ismerete
  • genetikai / molekuláris biológiai laboratóriumban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kulturált munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • szakmai fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Laboráns
  • Biológus
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Zalatnai utca 2.

Az állás kezdésének várható időpontja: azonnali kezdés lehetőségével

Motivációs levelét és önéletrajzát nettó bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: info@gendiagnosztika.hu Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott munkakört!