Kardiológiai asszisztens

Kardiológiai asszisztensi álláslehetőség

Az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrum munkatársat keres kardiológiai asszisztens munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák

  • szakorvosi asszisztencia (EKG, Holter, ABPM, terheléses EKG)
  • rendelések előkészítése, szervezése
  • páciensek fogadása, irányítása
  • tájékoztatás a vizsgálatokról
  • telefonos időpont-egyeztetés, információ nyújtás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • kardiológiai szakasszisztensi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • páciens-orientált hozzáállás, precíz munkavégzés,
  • jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
  • csapatban való együttműködés

Előny

  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • kardiológia területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • részmunkaidős állás (megegyezés szerint)
  • versenyképes fizetés
  • csapatépítő tréningek
  • vidám, fiatalos csapat
  • kulturált, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület, Budapest

Ha felkeltette érdeklődésedet az álláslehetőség, kérjük töltsd ki az alábbi űrlapot. Hamarosan vissza fogunk hívni! Köszönjük!

Magyar nyelvű önéletrajzodat elküldheted emailben is a lukacs.henriette@gendiagnosztika.hu e-mail címre.